Uniwersalne porady modowe na każdą okazję

1. Pokaż swoje ciało z umiarem.

Wyglądać prawdziwie sexy to wiedzieć co pokazać, a co ukryć. W przeciwnym razie, gdzie jest tajemnica, która to właśnie pobudza zmysły? „Wybierz jedną i tylko jedną część ciała i pokaż ją,” doradza stylista Jenna Fischer i Angeliny Jolie. „Jeśli wybrałaś dekolt, nie pokazują nóg.  Jeśli pokazujesz nogi,  górę zostaw zakrytą”.

angelina-jolie

 2. Wyraziste dodatki.

Jeśli masz szafę pełną dodatków w neutralnych barwach jak granatowy, czarny, camel, lub szary – śmiało dodaj energetyczny kolor  butów i toreb.  Jesteś naprawdę odważna? Użyj neutralną bazę w postaci butów i torebki w dwóch różnych kolorach uzupełniających.

bright-bags

3. Dobrych rozwiązań nigdy za wiele.

Weź przykład z Jackie O, która miała szafę pełną strojów dopasowanych. Jeśli znajdziesz szczególnie dobrze dobraną sukienkę kup ją w kilku kolorach. Jeśli coś jest dobrze dobrane to nie ma się co zastanawiać.

jackie

4. Miej świadomość jaki materiał wybierasz.

Tajemnica idealnego połączenia miękkości i podtrzymywania sylwetki to 95% bawełna i 5 % elastyna – lycra. Dżinsy, by prawidłowo trzymały swój kształt muszą mieć co najmniej 2 % lycry.

skinny-jeans

5. Dobierz spodnie do wysokości butów.

„Największym błędem jakie kobiety popełniają to noszenie spodni, które nie są dobrze dobrane do wysokości butów”, mówi stylista Kate Strong.  Ogólnie rzecz biorąc,  brzegi nogawki powinny jedynie minimalnie dotykać do butów.

chiquri

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>